Son eklenenler
Anasayfa / Sohbet Hattı / Sohbet Numaraları

Sohbet Numaraları

Başlı başına tüm Türkiye’de yaygın olan sohbet numaraları macerası hala bitmiyor. Değişik iş adamlarının bile bu sohbetlerden çok zevk aldığı için ortaya milyarlar döktüğü bile basında yer almaktadır. Bazı erkeklerin dokunmadan ne zevk alabileceği sorusuna da burada cevap verelim. Denemeyen bilemez diyoruz açıkçası nedeni ise bazı erkeklerin fantezi dünyası oldukça geniş bazıları ses ile boşalır, bazıları görüntülü sohbet yaparken boşalır, bazıları yanında olmadan halledemez haldedir ama kimsenin içini kesinlikle bilemeyiz tabi ki de. Gün geçtikçe bu işlerden zevk alan binlerce erkek türeyip duruyor, kendilerine bu mecrada arkadaşlık yapacak kişilere yüzlerce lira vererek kendilerini rahatlatıyorlar. İş adamlarının da yaptığına göre bu işin gerçekten de zevk verdiği apaçık ortada sanırım, uzmanların çoğu kadın sesi erkeği gevşetir ve rahatlatır dediği bu olsa gerek bazı organlarımız bu sese karşı koyamaz boşalmamızı en önde etkileyen faktörlerden birisi olabilir.

Azdırıcı sohbetlerde bedenen ve ruhen rahatladığımız doğrudur ama bu bizi sağlık yönünde de olumlu etkiliyor. Bazı erkekler görüntülü chat yaparken bile geciktirici kullanıldığı doğrudur çünkü genel evindeki tarife bazı sohbet numaralarında da geçerli olup boşalana kadar bir paket tarifesi içinde TL hesaplaması olur boşalmasını çaktıramayan erkekte olmadığı için bu biraz zordur. Geciktirici kullanmayın diye bas bas bağıran uzmanlar haklıda aslında geciktirmeyi önledikçe penisin damarlarını sıkan ve gerileten bu kimyasal maddeler ileride çocuk olmasına engel de olabilir.

Bunun için en dikkatli olmanız gereken yöntem bu tarz seks sohbetlerinden önce bir kere boşalmanızdır, ikinci boşalmanızdan öncede bu kadınlarla sohbet yapabilirsiniz ve bu sizi daha uzun görüşmeye teşvik eder ve boşalmadan da tarife bitmez. Eğer ikincisi erken olacak şekilde bile boşalıyorum derseniz düzenli seks veya seks öncesi alkolü tavsiye ederim en azından bu biraz daha sağlıklı kalıyor. Seks sağlığınızın 4/3’ünü etkiler o yüzden haftada bir eşinizle yapmanızı ve boşalmanızı uzmanlar kesinlikle tavsiye ediyor. Sohbet numaraları artık anlattığım gibi elinizde bu tarz bilgileri kesinlikle sohbetten önce okuyun ve kaçırmayın.

Hakkında sohbet

Bu Kızlarada Bak!

Sohbet Hattı Türk Telekom

Türkiye’de birçok hatta her porno ve seks sitesini yasak altında tutan bu devlete bağlı firma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir