Son eklenenler
Anasayfa / Canlı Sohbet Hattı / Sohbet Hattı 0888

Sohbet Hattı 0888

Dertli bir seks değil, dertli bir sohbet edinmek için diğer konuda da bahsettiğim gibi sizlere bu numaraların 0888 ile başladığını günümüzün en iyi seks kadınlarının psikolog haline getirilmiş gibi olmalarıdır. Sohbet hattı 0888 dert köşesi lakaplı, erkeklerin kadınlarla eş dost gibi konuşma yapacakları büyük bir mecra diyebiliriz. Bu işin en zevkli kısmı sevdiğiniz insanla doyasıya dert sohbeti yapmaktır çünkü bir erkek kadına para vererek bu işi yapıyorsa kesinlikle iş zevkten çıkar ticarete dönüştükçe tatminlik azalır. Erkeklere de hak vermek gerek çoğu ilişkilerde cinsellik bitmiş durumda olduğu için onlarda mutluluğu başka bu işi profesyonel yapanlarda arıyor ve haklılarda. Erkeklerin geniş seks dünyası hayalinde ve fantezilerinde birçok durum yatıyor. Örneğin, fetiş hastalığı günümüzün en eğilimli konusudur. Artık sadece vajina konusu değil bu durum ciddi mecralara dayanır ve fantezi dünyası devreye girer. Peki, bunlar nedir? Kadın da aranılan özelliklerin arttığı bir vakitte ilk olarak artık enerji görsellik ve yatakta nasıl olduğuna bakılıyor bakireliğin hiçbir önemi kalmayan şuan ki devirde artık sadece vajina değil, ayak güzelliği, yüz güzelliği, kulak güzelliği saç güzelliği, bacak güzelliği, meme güzelliği ve makat yani göt çekiciliği aranmaktadır. İlla para vereceğimiz bu mecra su kadar ucuz. Çünkü Türkiye’nin en ucuz telefon seksi yapılan alanı ve hattıdır.

Numaraları bulmak hiçte zor değil belli başlı sitelerde yer alan konularda bu numaralar pekte mevcut, bayanları her daim hazır olan bu şirketlerde istediğiniz gibi telefon seksi yapabilirsiniz, hatta arkadaşlık bile kurabilir dışarıda da görüşebilirsiniz. 0850 hatların en belirgin özelliği ise her GSM operatörüne açık olmasıdır dakika da ucuz bir miktar kesen şirket bu ücreti kesinlikle sizden değerli bulmuyor. Ama tabi bu numaraları 0850 ile karıştırmayın derim. Çünkü bunlar rekabetçi birer şirket ama hepsinin alt yapısı aynı. Fakat sohbet hattı 0888 bu mecrada biraz daha iddialı nedeni ise çok daha ucuz ve çok daha kaliteli kadın sesleri içermesidir. Sizlere şimdiden 0888 ile keyifli konuşmalar kendini fazla yormayın.

Hakkında sohbet

Bu Kızlarada Bak!

Turkcell Sohbet Hattı numarası

GSM numaralarının birçok alanda farklı kullanıldığı gibi sohbet hattı kısmında da kullanıldığını söyleyebiliriz. Sabit hat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir